O FIRMIE

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji światowej klasy biżuterii męskiej. Design to nasza pasja.

ENIGMA to marka jubilerska nowej generacji. W oparciu o najnowsze technologie projektujemy i wytwarzamy biżuterię najwyższej światowej klasy.W mistrzowski sposób połączyliśmy przeszło 30 lat doświadczenia w tradycyjnej sztuce jubilerskiej z możliwościami jakie dała tej branży rewolucja technologiczna w postaci projektowania i druku 3d. Efektem tego połączenia jest ekskluzywna i nowoczesna biżuteria, wykonywana jedynie z metali szlachetnych oraz najlepszej jakości kamieni jubilerskich. Nasza oferta obejmuje najbardziej fantazyjną, śmiałą i nieszablonową biżuterię na rynku. Dedykujemy ją ludziom ceniącym w życiu najwyższą jakość oraz poczucie indywidualizmu.

Na naszym fanpage’u na FB często będziemy się z Państwem dzielić naszymi planami oraz prosić o opinie i sugestie na temat planowanych kolekcji. Raz w miesiącu przeprowadzamy również konkursy z cennymi nagrodami z naszej aktualnej oferty. Chcemy być z Państwem w stałym kontakcie by móc jeszcze lepiej przygotowywać kolejne kolekcje.

Swoje usługi świadczymy również innym firmom z branży jubilerskiej i modowej, oferując kompleksowe wprowadzanie na rynek całych kolekcji, zarówno pod kątem produkcyjnym jak i marketingowym. Jeśli jesteś klientem biznesowym napisz na b2b@enigmaonline.pl - odpowiemy w ciągu 24h.