O FIRMIE

O FIRMIE

ENIGMA to marka jubilerska nowej generacji. W oparciu o najnowsze technologie projektujemy i wytwarzamy biżuterię najwyższej światowej klasy.

W mistrzowski sposób połączyliśmy przeszło 30 lat doświadczenia w tradycyjnej sztuce jubilerskiej z możliwościami jakie dała tej branży rewolucja technologiczna w postaci projektowania i druku 3d. Efektem tego połączenia jest ekskluzywna i nowoczesna biżuteria, wykonywana jedynie z metali szlachetnych oraz najlepszej jakości kamieni jubilerskich. Nasza oferta obejmuje najbardziej fantazyjną, śmiałą i nieszablonową biżuterię na rynku. Dedykujemy ją ludziom ceniącym w życiu najwyższą jakość oraz poczucie indywidualizmu.

Cały proces produkcji odbywa się w Polsce w siedzibie firmy w Świdnicy. Daje nam to pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji przez co możemy zagwarantować najwyższą jakość sprzedawanej przez nas biżuterii.

Naszą ambicją jest tworzyć rzeczy wyjątkowe, które przypadną naszym fanom do gustu. Na naszym fanpage’u na FB często będziemy się z Państwem dzielić naszymi planami oraz prosić o opinie i sugestie na temat planowanych kolekcji. Raz w miesiącu przeprowadzamy również konkursy z cennymi nagrodami z naszej aktualnej oferty. Chcemy być z Państwem w stałym kontakcie by móc jeszcze lepiej przygotowywać kolejne kolekcje.

Swoje usługi świadczymy również innym firmom z branży jubilerskiej i modowej, oferując kompleksowe wprowadzanie na rynek całych kolekcji, zarówno pod kątem produkcyjnym jak i marketingowym. Jeśli jesteś klientem biznesowym zajrzyj do zakładki Współpraca na stronie działu Kings of Design.